1920_x_800_hlavni_tema_vs__2.jpg

Alpine A110 S Enstone Edition: limitovaná série vyvinuta ve Velké Británii a postavená v Dieppe

  • Alpine odhalila novou limitovanou sérii A110 S Enstone Edition 5. července před Velkou cenou Velké Británie Formule 1™ v Silverstone v roce 2023.
  • A110 S Enstone Edition oslavuje dokonalost a know-how dvou továren Alpine v Enstone ve Velké Británii (F1) a v Dieppe ve Francii (A110).
  • Interiér obsahuje karbonové prvky vyrobené ve stejné dílně v Enstone a stejné materiály, které se používají při výrobě vozů Formule 1™: stínítko, středová konzola a kapkovitá zóna mu propůjčují jedinečný charakter.
  • Limitovaná série 300 kusů bude k dispozici ve dvou odstínech matně šedé barvy v exkluzivní kombinaci s matně černou kapotou dostupnou s elegantní vlajkou Union Jack.
  •  Model Enstone Edition poháněný motorem A110 S o výkonu 300 k zrychluje z 0 na 100 km/h za 4,2 s a na okruhu dosahuje maximální rychlosti 275 km/h (s volitelnou aerodynamickou sadou).
  • Alpine přijímá objednávky na A110 S Enstone Edition od 6. července za cenu 2 050 000 Kč včetně DPH.

"Vůz A110 S Enstone Edition, který byl představen na Velké ceně Velké Británie v Silverstone, vyniká sportovní elegancí a ryze britskou technickou stránkou. Vyvinutý v Enstone a postaven v Dieppe, nabízí závodním nadšencům jedinečnou příležitost dostat se k dokonalosti a odbornosti Alpine F1 s touto exkluzivní edicí s originálními prvky řemeslného zpracování," vysvětluje Emmanuel Al Nawakil, viceprezident Alpine pro prodej, síť a uvedení na trh.

A110 je ukázkou jedinečného savoir-faire F1

Továrna Alpine v Enstone, která má za sebou více než 30 let zkušeností ve Formuli 1, nyní vyvíjí nejmodernější komponenty a technologie pro tým BWT Alpine F1®. Stejný karbon, který se používá pro monoposty Alpine, je použit v interiéru modelu A110 S Enstone Edition jako pocta know-how společnosti Alpine v oblasti motorsportu.

Kokpit A110 S Enstone Edition z černého mikrovlákna s šedým prošíváním obsahuje karbonové prvky ze stejných dílen, jaké se používají pro monoposty Alpine. Rozšiřuje a posiluje tento exkluzivní zážitek tím, že poprvé v modelu A110 je interiér tvořen autentickými karbonovými komponenty z konstrukčních nástrojů, forem a autoklávů továrny Alpine F1 v Enstone: hledí zdobené slavným šípem A, středová konzola s podpisem týmu BWT Alpine F1® a její kapková zóna.

Plaketa s čísly od 1 do 300 hrdě ukazuje exkluzivitu každého vozu a sportovní původ materiálů jeho interiru. Každý majitel obdrží certifikát pravosti z továrny v Enstone podepsaný týmem BWT Alpine F1®.

Britská elegance exkluzivního modelu A110 S pro sportovní eskapády

A110 S Enstone Edition se vyznačuje exkluzivní kombinací matné bronzové barvy karoserie. Její dva odstíny matné šedé, tmavá "šedá Tonnerre" a světlá "stříbrná Mercure", kontrastují s originální matně černou střechou. Jako odraz britského dědictví značky Alpine zdobí kapotu modelu A110 S elegantní vlajka Union Jack, který je k dispozici v lesklé nebo matné černé barvě tón v tónu. Ve Velké Británii se dodává standardně, ve Česku a dalších zemích jako volitelná výbava.

A110 S Enstone Edition potvrzuje svou sportovní eleganci 18palcovými matně černými koly GT Race a stříbrnými třmeny Brembo® pro ještě ostřejší styl. Skořepinová sedadla Sabelt Racing® jsou opatřena exkluzivní výšivkou Enstone Edition a podtrhují sportovní DNA této limitované série. Mezi další výrazné prvky patří volitelná aerodynamická sada Kit Aero a karbonové praporky na zadním sloupku.

759_x_506__2.jpg
359_x_240_b__2.jpg
359_x_240__2.jpg
Prodáváme vozy značek
Cookies